Juniorky - Zápas v Ústí nad Orlicí

První adventní neděli 2.12.2012 jsme po delší době opět vyrazily na palubovku soupeře. Tentokrát na nás čekaly soupeřky z Ústí nad Orlicí.

Zápas očima kapitánky Káti Rejmanové:

2.12.2012 jsme se vydaly na 4.kolo KP do Ústí nad Orlicí. První zápas jsme hrály jako obvykle od 10:00. Byl velmi rychlý, vyhrály jsme 3:0 a o půl 12 jsme mohly začít hrát druhý zápas. První 2 sety byly bez problému. Třetí set jsme malinko zdramatizovaly a v koncovce musely zabojovat. I tak to byl stejně úspěšný zápas jako první. Díky slabšímu soupeři jsme si zahrály všichni a mohly vyzkoušet různá postavení.

Zápas očima trenérky:

I když výsledky 3:0 a 3:0 vypadají jednoznačně, průběh setů tolik jednoznačný nebyl. K vítězství nám zřejmě pomohla i oslabená sestava soupeřek, kdy trenérce Ústí chyběly 3 hráčky, ale třeba ani tyto tří háčky by nám nezabránily v zisku plného počtu bodů. Prvních 5 setů bylo v naší režii. Šlo hlavně o udržení pozornosti a dodržování základních herních návyků. Soupeřky si hodně kazily samotné, neměly tvrdý útok a až na výjimku ani podání. Poslední set jsme se potrápily samy a tak se rozhodovalo až v dramatické koncovce. Každý set ovládla jiná sestava hráček, kdy holky zkoušely i jiné posty, než jsou zvyklé hrát.

Závěrem snad pouze napsat, že jsme schopné kazit i lehké míče, jenom díky špatné - občas ŽÁDNÉ!!!, komunikaci na hřišti. Na druhou stranu zvládáme vybojovat i velký počet skoro ztracených míčů.

Svoji premiéru v dresu juniorek měla dnes Anička Šimková.

Příští týden nás na domácí půdě čekají soupeřky z České Třebové.

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - TJ Sokol Dolní Újezd 3:0 (-17,-18,-15)

3:0 (-14,-16,-25)