Poslední zápasy juniorek v letošní sezóně

V neděli jsem na domácí palubovce sehrály poslední zápas letošní zápas KP juniorek. A také poslední zápas v této sestavě :(

Zápas očima Alči Mlíkové:

V neděli  jsme odehráli  poslední zápas.Měli  jsme velikou  výhodu,protože jsme hráli  doma.Začínalo se hrát v 9:00 s Ústím nad Orlicí.Začali jsme hrát první set a vyhráli jsme ho téměř bez chybiček.A tak šel i druhý a třetí a my vyhráli 3:0.Po přestávce jsme se  začali zase rozhazovat a plný sil vkročili do druhého  zápasu.Ten  začal stejně dobře jako u prvního zápasu.A tak jsme opět vyhráli  3:0.:)

Zápas očima trenérky:

Přestože jsme v pátek prohrály 2. zápas, náš cíl byl jasný. Porazit dvakrát soupeřky a ještě k tomu neztratit set. Nastoupily jsme kompletní. Dařilo se nám a proto jsem mohla nejen nechat zahrát všechny hráčky, ale ještě střídat i jejich posty na hřišti. Sice občasný zmatek byl daní za nové postavení, ale vždy vše dobře dopadlo.

2 výhry jsou odpovídajícím výsledkem, přestože jsme si vybraly i pár slabších chvilek.

Je mi líto, že tento tým v této sestavě nebude již hrát další sezonu. Ač to není správné, myslím, že pro každého trenéra je těžké rozloučit se se svojí "první partou" a pro mě to byl tento tým. Super tým. I přestože prošel mnoha obměnami. Ač doufám, že většina hráček zůstane i příští sezónu a budeme spolu "válčit" dál, jasný konec je zatím u Elišky Rejmanové, která zpocené triko a volejbalová míč vymění za akademickou půdu a zpěv a klavír a Aničky Šimkové, která  příští sezónu bude trápit už jen ženské soupeřky na kurtu. Ale je zde i dalších pár otazníků..... Holky za sebe Vám moc děkuji a doufám, že stejně jako já, budete mít na co vzpomínat :)) Třeba už jen Český pohár, Zmrzliňák a mnoho dalších ... :)

TJ Sokol Dolní Újezd A-TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A3:0(14,11,24)

3:0(18,18,19)

Přestože již skončila sezóna juniorek, poslední zápas bude mezi Českou Třebovou a Moravskou Třebovou bude dohrán tuto neděli v České Třebové.