Výlet do Králík

V neděli na Michala vyrazilo ženské béčko na dlouhý výlet do hor – do Králík. Cesta byla dlouhá – nejprve nás krutě oslňovalo ranní slunce,  od Svitav nastala mlha hustá tak, že by se dala krájet.

Z Újezda vyrazilo jen jedno auto o 5 členech, z Hradce dorazila 6. posila. Jak už se tak stává naším zvykem, opět jsme byly na místě dřív jak soupeřky. Ještě že nás hodný pan správce pustil dovnitř a my nemusely mrznout venku. Protihráčky se scházely jen zlehka (a nebo spíš ztěžka) a my je ještě musely upozornit, že marně čekají na rozhodčího, že podle rozpisu si ho měly zajistit. Tak nějak kolem čtvrt na deset  (rozpis nerozpis :D) se mohlo začít hrát.

Náš tým byl vyložené ve formě. Já, Káťa a Míra jsme měli do zdravých jen hodně daleko. Už za stavu 5:1 v náš neprospěch přešlápla soupeřka lajnu při smeči  (jako pak ještě mnohokrát) a lup výron kotníku u Magdy jak vymalovanej. Naštěstí jsme to ošetřily a Magda zvládla dál hrát. Nějak se nám nedařilo sehrát se, aby náš výkon k něčemu vypadal. Naštěstí se vše postupem setu lepšilo a my nakonec vyhrály první i dalších 5 setů po sobě. Dokonce byla sem tam vidět i hezká volejbalová akce. Myslím, že jsme si zahrály vcelku slušně a vzhledem k zdravotnímu stavu týmu jsme už poslední set opravdu nemohly a byly rády za rychlý konec obou zápasů.  Krátce po půl dvanácté jsme tak mohly vyrazit k vytouženým domácím gaučům.

Abych nezapomněla, měly jsme v Králíkách dokonce i svého fanouška. Tatínek Fazole byl odvážný a v mrazivém počasí se vydal z Lanškrouna na kole nám zafandit. Stihl to bohužel akorát na poslední set:D, ale prý byl spokojen, že viděl aspoň to:D.

Dvě jednoznačná vítězství pro nás znamenají krásné vedení neboli 1. místo v okresním přeboru po podzimní části.

Hrály: Máca J., Magda K., Míra L., Káťa R., Terča K., Maru R.