Ze Svitav bez bodu

I nedělní zápasy juniorek se odehrávaly v netradičních časech, místo nedělního oběda, tzn. že jsme se mohly do sytosti vyspat, ale místo martinské husy jsme měly chlebíky a rohlíky.

Zápas začal velmi vyrovnaně a vlastně celý první set se skóre přelévalo ze strany na stranu. Z obou stran byla znát nervozita z důležitého zápasu, na obou stranách byly k vidění nepřesnosti. Set dospěl až do napínavé koncovky, v které nakonec byly šťastnější protihráčky. Bohužel myslím, že tento set   rozhodl o dalším vývoji celého utkání. V dalším setu jsme se úplně rozložily. Vedeme 11:8 a najednou nejde nic, jen bráníme, nepoložíme míč. Neuvěřitelně prohráváme 25:14. Třetí set už jsme opět vzdorovaly, bohužel pro nás bylo ten den zakleté číslo 11. Do té doby vždy vedeme, soupeřky tlačíme, na jedenáctce se ale zasekneme a necháme si nasekat kupu bodů, které v takovéto soutěži a s našimi zkušenostmi nedokážeme dohnat. Sice v koncovce tlačíme, ale na dotažení soupeřek to nestačí. Prohráváme 3:0.

Po více jak hodinové pauze jdeme na druhý mač. Průběh je prakticky stejný jako první zápas. První set vyrovnaný, ale opět uprostřed setu krize a spousta chyb. Druhý set opět výprask, poslední set   tlačíme a snažíme si aspoň hru vyhrát, bohužel se nám to nepodaří.

Ačkoliv se zdá výsledek jednoznačný, výměny byly vyrovnané. Však 2 sety se hrály v průměru 1 hodinu. Škoda, že jsme si aspoň bodík neodnesly, za snahu bychom si ho určitě zasloužily.

Hrály: Káťa, Terča, Štěpa, Danča, Viky, Eli K., Eli S., Klára, Denča