Další prohry na kontu juniorek

17. 10. 2015 jsme se vydali na další ligový dvojzápas do Lanškrouna. Začínali jsme jako obvykle v 10 hodin, ale druhý zápas jsme hráli později kvůli zápasu Lanškrounských kadetek.

První set začal velmi podobně jako minulý týden s Českou Třebovou. Kupily jsme hodně moc vlastních chyb. Nejvíce nám dělal problém příjem. Což se ukázalo na výsledku 1. Setu, který skončil 9:25. V dalším setu jsme se vzpamatovaly a dokonce vedly 22:16, ale zase přišel náš největší problém příjem a soupeřky nás dotáhly na stav 23:23. Koncovka byla napínavá, ale bohužel pro nás skončila prohrou 25:27. Třetí set jsme prohrály a soupeřky se mohly radovat z výhry.

Po dlouhé pauze jsme se vrhly do druhého zápasu. Naše hra se zlepšila a první set byl napínavý až do konce, bohužel skončil výhrou pro soupeřky 25:22. V druhém setu už to bylo jinak. Opět napínavá koncovka, ale končila výhrou pro nás 28:26. Ve třetím setu jsme bojovaly, ale naše zbytečné chyby nás připravily o výhru. A je tu čtvrtý set, ve kterém jsme hrály asi nejlépe za celý den. Vyhrály jsme 25:23, což znamenalo, že nás čeká tie break. V něm nám soupeři na záčátku utekly a nám už se rozdíl nepovedl dotáhnout. Zápas skončil výhrou pro Lanškroun 3:2.

Hrály: E. Kopecká, T. Králová, E. Sajdová, K. Součková, M.Tobková, J. Kozáková, A.Radošová, D. Koukolová, K. Rejmanová

Lanškroun          -              Dolní Újezd                        3:0 (9,25,15)

Lanškroun          -              Dolní Újezd                        3:2 (22,-28,21,-23,11)

autor: K. Rejmanová