Předvánoční odevzdanost

16.12 nás čekal poslední zápas v roce 2017, a to v České Třebové.

Jelikož jsme se sřídaly s ligou kadetek, hrály jsme už od 9 hodin. Proto jsme vyrazily uz před 8 hodinou. První zapas jsme začaly docela dobře, buhužel jsme opět nezvládly koncovku a prohráváme 18:25, druhý set probíhá v podobném duchu a nám se přestává dařit. Hodně chybujeme, hlavně v obraně , kdy se nám nedaří soupeřky ubránit na bloku. opět prohráváme 15:25, V posledním setu se nám vůbec nedaří a zápas končí 3:0 ve prospěch České Třebové. Po delší pauze, kdy jsme čekaly něž se odehraje zápas 1. ligy kadetek mezi týmy z České Třebové, nastupujeme ke druhému zápasu. Průběh zápasu je podobný jako u prvního, nedaří se nám tvrdý servis a obrana. prohráváme 0:3.

Hrály: D. Koukolová, M. Tobková, E. Sajdlová, K. Součková, E. Ropková, V. Fulíková, M. Svobodová, P. Rejmanová, L. Pulkrábková, E. Vodehnalová, V. Částková, D. Pravcová

autor: D. Koukolová

Zápas očima trenérky:

Oba zápasy byly od začátku zápasu velmi odevzdané kolektivně. Dlouho jsem holky neviděla takto špatně hrát. Soupeřky jsme ničím neohrozily, bojovaly jsme pouze v obraně v poli. Protihráčky hrály rychlou, tvrdou hru, na kterou jsme neměly absolutně žádnou odpověď. Problém určitě nebyl po volejbalové stránce, ovšem jít do zápasu s tím, že se stejně nemá cenu snažit, protože stejně prohrajeme, je dle mého nepřípustné a rozhodně se z tohoto přístupu netajím zklamáním.