Vydařená sobota mladších žákyň

V sobotu mladší žákyně čekaly ve skupině C 2 zápasy - s týmem Svitav D a s Českou Třebovou, kam jsme také jely. Tentokrát ve skoro plné sestavě - jelo 11 hráček.

Hrály jsme celkově až druhý zápas. V tom prvním Česká Třebová poměrně jasně Svitavy přehrála.

Náš první zápas byl proti svitavačkám. Proti holkám jsme už hrály a tak jsme věděly, na co si máme dát pozor. Ale začátek prvního setu a veliká nervozita..nejen na hřišti, ale i střídačka měla jiné starosti než volejbal. Chvilku holky sbíraly odvahu, ale po pár míčích z holek spadl strach a mohly ukázat, co umí. Na hřišti se prostřídaly všechny a výhra byla naše. Radost byla veliká. Výsledek 2:0 jsme nečekaly.

Druhý zápas proti domácím začal po pauze. Na druhé straně sítě se rozcvičovalo 14 hráček. Čahounky vysoké, naše družstvo bylo o patro níž....Možná i proto nás holky podcenily a tak se hrál opravdu parádní volejbal. Naše holky viděly, že se dá hrát s každým a tak jezdily po hřišti, bojovaly o každý balón. Radost koukat. První se jsme vyhrály my. V druhém setu nás v koncovce trápilo dlouhé podání. Nedařilo se nám přijmout, když už ano, balón letěl daleko od našich hráček. Ale i přesto holky stále makaly...chtěly vyhrát. Ale rozhodnout musel tiebreak. U nás se stále pravidelně střídaly na hřišti všechny hráčky. Soupeřky odehrály skoro v "základu". Přestože jsme nakonec tiebreak nezískaly, z hřiště jsme nemusely odcházet se svěšenými hlavami. Předvedený výkon byl parádní. Opravdu super....

Holky ještě jednou Vás všechny moc chválím. Doufám, že se nám bude takto dařit i příště...

Hráčky: Barča Vrabcová, Pája Rejmanová, Anička Motyčková, Eliška Vodehnalová, Viky Částková, Míša Svobodová, Kiky Dosedělová, Ája Novotná, Eliška Ropková, Danča Pravcová, Káta Macáková