Odpolední prohry v Litomyšli

V sobotu jsme trochu netradičně jely hrát až odpoledne. Soupeřky z Litomyšle měly volnou halu až od 14.30 a tak jsme se musely podřídit. My i přes to jely skoro komplet, měla jsem 11 hráček. Pouze 2 chyběly.

První zápas nás čekal proti domácí Litomyšli. Soupeřky jsou skoro všechny vysoké a myslím, že i starší. Nevím, zda to bylo tím, ale holky jsem na hřišti nepoznávala. Žádná bojovnost, u některých úsměvy při zkažených míčích.... Musím uznat, že jsem za lajnou trpěla. První set jsme prohrály, i když finiš byl mocný soupeřky jsme potrápily podáním. Druhý set nastoupila nová sestava, ale obraz hry byl podobný. Sice jsme byly již více pozorné, ale stále jsme si dělaly hodně chyb. Bohužel ani tento set jsme nevybojovaly. Konečná prohra 0:2 byla poměrně rychlá.

Po krátké pauze nás čekal zápas proti Svitavám. Naše stálé soupeřky. Po prohraném zápase jsme s holkami probraly co ano a co na hřiště nepatří. Nevím, zda se okoukaly nebo si vzaly moje pokyny a výtky k srdci, ale druhý zápas byl určitě vydařenější. Obě šestky jezdily po hřišti, bojovaly a snažily se urvat, co největší počet bodů. I když jsme prohrály, holky hrály volejbal a pěkný. Chválím :)

Hrály: Barča Vrabcová, Anička Motyčková, Kiky Dosedělová, Míša Svobodová, Viky Částková, Věrča Fulíková, Ája Novotná, Eliška Vodehnalová, Eliška Ropková, Katka Macáková a na lavičce Terča Bučková