Finále Poháru mladších žákyň

Na finále Poháru mladších žákyň do Lanškrouna se mělo sjet všech 9 přihlášených družstev. Přihlásilo se jich ale jen 6 a nakonec na kurty dorazily jen 4 – my, Lanškroun, Polička A, B. Vzhledem k počasí a nedělním finálovým mistrákům v přípravce nás to ani tolik nemrzelo.

První zápas jsme nastoupily proti Poličce A. Holky se trochu bály, ale v prvním setu na soupeřky doslova vlétly a především díky podání po zásluze vyhrály. I po střídání do druhého setu to nevypadá špatně, ale najednou se na hřišti kupí chyby a holky najednou opouští odhodlání k výhře. Jde se do tiebreaku. Vedeme a vypadá to dobře. Ale…. Zase pár chybiček a už se nedokážeme koncentrovat, chybí odvaha. Prohráváme, ale výkon nebyl špatný.

Druhý zápas proti Poličce B se celý jasně odehrává v naší režii. Holky jasně vítězí, jen škoda, že se v takovém zápase bojíme více útočit.

Poslední zápas proti Lanškrounu se snažím celý tým namotivovat obrovským množstvím zmrzliny, protože teplota už začíná být spíš plovárenská. První set hrajeme výborně. Skóre se přelévá z jedné strany na druhou až do stavu 17:16. Pak se nám zase podaří nakupit pár chyb a opadne i bojovnost na naší polovině hřiště. Škoda. Druhý set není tak vyrovnaný, i přesto se snažíme soupeřky dotáhnout. Nedaří se a prohráváme.

Následuje celkové vyhlášení poháru a pro holky velké překvapení. Protože absolvovaly všechny turnaje, mají jistotu, že budou odměněny. Nakonec krásné 3. místo a sladká odměna, kterou dovršujeme ještě návštěvou Penny a pochutnáním si na nanuku.

Hrály: Anička Motyčková, Barča Vrabcová, Pája Rejmanová, Kiky Dosedělová, Eliška Vodehnalová, Eliška Ropková, Viky Částková, Ája Novotná, Danča Pravcová