Prohry v Poličce

V sobotu 20.9. jsme se vydaly do Poličky. V Poličce na nás čekaly tyto soupeří: Polička A, Česká Třebová a Lanškroun.

První zápas proti České Třebové jsme měly menší guláš v postavení, především v prvním setě. V druhém už to bylo lepší, holky se srovnaly, a začaly hrát. Bohužel v druhém setě, kdy jsme se soupeřek držely zuby nehty jsme se začaly prát s příjmem a nebyly jsme schopny přijmout balon na nahrávačku. Také náš veškerý útok zablokovaly vysoké soupeřky. Prohra 2:0 byla zasloužená.

Po menší pauze jsme se vydaly na boj s Poličkou. Úkol byl pro nás jasný, vyhrát! Holky odházely na hřiště s tím, že soupeřky porazíme. Nevím, co se stalo, ale holky jsem vůbec nepoznávala - na hřišti hrála každá za sebe, místo útoku jsme pinkaly a ještě k tomu do autu, nedržely jsme postavení, neblokovaly. Ale nejhorší bylo, že jsme na hřišti mlčely. Po menším vyjasnění a vyburcování jsme se do druhého setu probraly, ale na Poličku už jsme nestačily.......prohra 2:0.

V posledním utkání s nejsilnějším soupeřem Lanškrounem musím holky moc pochválit za druhý set. Holky se soupeřek držely i jsme chvilku vyhrávaly. Vynikající tvrdý útok a blok, nezkažené podání, ale hlavně chuť vyhrát a bojovat. Bohužel nám štěstí ke konci setu nepřálo a my jsme prohrály opět 2:0.

Hrály: Barča Vrabcová, Anička Motyčková, Terča Bučková, Kristýna Dosedělová, Danča Pravcová, Eliška Ropková, Věrča Fulíková