Zatažená sobota

V sobotu 12.9. jsme se vydali na první kolo mladších žákyň do České Třebové. Zprvu jsme ani nevěděly, kde budeme hrát, bylo zataženo a vypadalo to, že každou chvilku bude pršet. Nakonec se pořadatel rozhodl a hrály jsme venku na antukových kurtech.

Čekaly nás tři soupeří - Pardubice, Polička B a Svitavy.

Ve všech zápasech hrálo v první řadě velkou roli podání. na začátku jsme se postavily proti vysokým hráčkám z Pardubic. V prvním, setě jsme se ujaly vedení, bohužel dlouho nám nevydrželo. Zkazily jsme podání, a potom jsme nedokázaly přijmout ani jeden balon, a když jsme přijmuly, tak jsme si to nenahrály. Druhý set byl podobný a my jsme prohrály jasně 2:0. Do druhého zápasu jsme šly odhodlaný, že vyhrajeme. Soupeřky z Poličky B byly výškově stejné jako my. První set byl jasný, upodávaly jsme je. Druhý už byl bohužel horší, začaly jsme chybovat v podání a toho soupeřky využily a my jsme se praly o každý balon....bohužel nám zase odešel příjem a my druhý set prohrály. Do tiebreku jsme šly s tím, že budeme bojovat a vyhrajeme. Podařilo se a my zvítězily 2:1. Poslední soupeř Svitavy, holek jsme se nezalekly, dokonce jsme i chvilku vedly, ale opět nám selhal příjem a my prohrály 2.0.

Holky jsou v této soutěži nováčci a  musím je moc pochválit za snahu, která byla na hřišti znát.

Příště se přestaneme bát a půjde nám to zase o trochu lépe :)