Jak jsme bojovaly

V sobotu jsme jely odehrát další kolo mladších žákyň do Svitav, kde nás čekaly 3 soupeři.

V prvním utkání jsme se střetly se Svitavami. V prvním setě jsme měly na hřišti strašné zmatky, nevěděly jsme, kde kdo stojí a co kdo má hrát. Jasně jsme prohrály. V druhém setě jsme se trochu zmátořily, vyjasnily jsme si postavení, soupeřek jsme se držely zuby nehty, ale v koncovce nám utekly a my prohrály 2:0. Do druhého zápasu, proti Žichlínku,  nastoupily mladší holky a starší si odpočinuly. Holky makaly, chybičky byly, ale vyhrály 2:0. Poslední soupeřky z Lanškrouna. První set jsme se praly o každý balon, bod se přeléval z jedné strany na druhou. Nakonec my jsme měly větší štěstí a vyhrály jsme ho 28:26. V druhém setu jsme si myslely, že se vyhraje samo, bohužel.....přestaly jsme přijímat, útočit, podávat.....na co jsme sáhnuly to jsme zkazily a jasně jsme prohrály. Šly jsme do tiabreku, šly jsme  s tím, že zabojujeme a vítězství urveme. Holky začaly makat na hřišti a nakonec o dva bodíky zvítězily.

Holky moc chválím, za krásný výkon....na hřišti byla vidět bojovnost, obětavost a hlavně tým.

Hrály: Viky, Ropy, Pechy, Danča, Kája, Karolínka, Terezka Kladivová, a Áďa