Opět druzí

V sobotu 24.10. jsme se vydaly na další kolo mladších žákyň tentokrát do Poličky. Jely jsme tam s tím, že opět zabojujeme a zkusíme se dostat do A skupiny. A jak si holky vedly?

V prvním utkání nás čekal těžký soupeř - Pardubice, který spadl z A skupiny. Všechny holky byly vysoké a na síti to bylo hodně znát. V prvním setě jsem prohrály jasně, ale velkou zásluhou našich chybiček. Druhý set byl lepší, ale na holky z Pardubic jsme bohužel neměly a my prohrály 2:0.

Po pauze na svačinu jsme se utkaly s Poličkou A, holky poměrně stejně vysoké jako my....tak jsme myslely že to půjde samo. Bohužel první set a my prohráváme 5:0. Všechno na co šáhneme kazíme, od příjmu k náhře po útok. Jasná prohra. V druhém setu se holky vzpamatovaly, dost jim pomohl i tvrdý servis a je vyrovnáno 1:1. Tiebreak jsme si nenechaly vzít a vyhrály jsme 2:1.

Poslední soupeř Žichlínek. Sestava se skládala z mladších holek, starší si odpočinuly na lavičce. Holky se musely spoléhat samy na sebe, a musím říct že jim to šlo. Pár chybiček se objevilo, ale vybojovaly 1.set. Do druhého se zapojily i starší holky a vyhrály 2:0.

Na všech zápasech bylo znát, že holky nehrály jako tým a doufám, že se to do dalšího kola zlepší. Opět jsme skončily na 2.místě a dál budeme bojovat v Žichlínku.

Hrály: Viky Částková, Eliška Pechancová, Eli Ropková, Kája Vašková, Kája Rubková, Adélka Janecká, Terka Kladivová, Terča Hladíková