Boj v Lanškrouně

V sobotu 5. 12.jsme se vydali na další kolo KP mladších žákyň do Lanškrouna. A jak si holky vedly?

V prvním utkání jsme se utkaly s Pardubicemi. Holky minimálně o hlavu vysoké, spadly z A skupiny. První set jsme měly zmatky na hřišti. V druhém setě jsme ze začátku utekly, ale soupeř nás rychle dohnal vynikajícím podáním. Prohrály jsme 2:0.  V druhém zápase v prvním setě se Žichlínkem jsme měly trochu problémy. Byly jsme si soupeřem samy sobě. V koncovce jsme však zabojovlaly a mohly jsme se radovat z těžce vydřeného vítězného setu. Druhý set jsme se více koncetrovaly. Výhra 2:0. Po delší pauze jsme se střetly s Lanškrounem. V prvním setě jsme se hodně praly s naším podáním a jasně jsme prohrály. Druhý set byl o mnohem lepší, bod se přeléval z jedné strany na druhou. V koncovce jsme bojovaly jak se dalo, dlouhé výměny na obou stranách byly krásné a za každý bod jsme měly obrovskou radost. Bohužel zkušenosti soupeřek vyhrály v kjoncovce 30:28. Prohra 2:0.

Holky moc chválím za radost na hřišti z každého bodu a za týmovou hru.

Hrály: Danča Pravcová, Kačka Vodehnalová, Kája Rubková, Eli Pechancová, Kája Vašková, Terka Kladivová. Terezka Hladíková, Adélka Janecká