Marná snaha

Po vánoční přestávce jsme se v sobotu 7.1. vydaly s mladšíma žákyněma do Poličky na další turnaj krajského přeboru.

Turnaj jsme odehrály ve skupině B a tušily jsme, že to nebudou úplně lehké zápasy. Tentokrát jsme jely ale v silnější sestavě a tak jsme doufaly, že třeba nějaké vítězsví uhrajeme.

Hned v prvním zápase jsme nastoupily proti těžkému týmu Poličce A. Jak se již pro nás stává typické, první zápas se rozhráváme a zjišťujeme, kdo kde má hrát a co má dělat. Polička nás celkem lehce přehrála a my prohráváme 2:0.

Druhý zápas proti Litomyšli ale začíná velmi slibně a my v prvním setu poměrně lehce vítězíme. Druhý set se ale vyvíjí úplně opačně, marně se snažíme najít nějakou zbraň, dobrá nahrávka i útok nás jednoduše opustily. V tiebreaku se sice přetahujeme, vyhrát rozhodně chceme, ale přáno je našemu soupeři. Prohra 2:1 na sety.

Poslední zápas proti Chocni - zdá se, že soupeř neví, jak na nás. Lehce ho přehráváme, každý útok nám padá, kam má. Ale ejhle, na začátku druhého setu se nám zranila klíčová hráčka Áďa. Ještě chvíli potom Chocni vzdorujeme, ale naše oslabení je citelné. Opět nás čeká tiebreak, ve kterém prohráváme 13:15.

Štěstí nám tentokrát nepřálo, ale holky musím pochválit za bojovný výkon!