A jak dopadly turnaje Vánočního sportování?

Omlouvám se za zpoždění s vložením informací a výsledků. Ale myslím, že i přesto, máte na co vzpomínat. Snad budete souhlasit, ale oba turnaje hodnotím kladně. Kromě naražených a popálených kolen, u rodičů bolavého těla druhý den, bylo na obou turnajích vidět jen samé úsměvy. A samozřejmě bojový duch u každého týmu :)

První z turnajů, který jsme pořádaly, byl 1. ročník VÁNOČNÍHO TURNÁJKU V PŘEHAZOVANÉ. Jelikož jsme pořádaly poprvé, nevěděla jsem, jak velký zájem či nezájem bude. Myslím, že 16 přihlášených týmů svědčí o sportovních duchu hráček i jejich rodin. Turnájek jsme rozehráli ve 4 skupinách. O nasazení do skupin rozhodl los. Po odehrání základních skupin se utvořili skupiny nové - podle jednoduchého klíče. Týmy z 1. míst měli skupiny A o 1. - 4. místo, týmy ze 2. míst měly skupinu B o 1. - 4. místo... Finálové zápasy se odehrály ve skupinách A až D. Kapitánky, volejbalistky, statečně vedly svoje týmy během zápasů. Vítězství bylo jen pěknou odměnou. V průběhu turnaje byl "na balkóně" bufet s pitím a na stolech jen to nejlepší od maminek. Každý tým tak mohl doplňovat energii. A takové to bylo pořadí:

• 4. místo: Black team - kapitánka Kačenka Černá

Předvedené výkony byly opravdu na výbornou a tak si každý z týmů zasloužil odměnu. Ještě jednou ode mě patří veliký dík všem, kteří si našli v předvánočním shonu chvilku a turnájku se zúčastnili.

Druhý z turnajů byl určen pro starší volejbalistky a to pro starší žákyně a juniorky. Šlo o 2. ročník SILVESTROVSKÉHO VOLEJBALOVÉHO TURNAJE. Do turnaje se přihlásilo 31 nadšených volejbalistů:) - 16 volejbalistek a 15 hráčů složených z rodičů, příbuzných a kamarádů. Systém turnaje je zde trochu jiný a tak volejbalistky vyzývají ty, které si na turnaji pozvali. Úvodní los určil družstva a mohlo se rozehrát. Systém byl 20 minut v základních 4 členných skupinách a poté týmy z prvních a druhých míst hráli o celkové 1. - 4. místo a týmy ze třetích a čtvrtých míst o celkové 5. - 8. místo. Na hřištích se bojovalo, sportovně se škádlil protivník a bylo vidět radost na tvářích, když se hráčkám podařilo porazit rodiče. Ale to platí určitě i opačně, možná radost byla ještě větší :)

Mezi zápasy byl čas i na navštívení našeho bufetu s pitím a na ochutnávku dobrůtek od maminek.

A jaké bylo pořadí:

• 1. místo: Dream Team - Štěpánka Lázničková, Eliška Rejmanová, Káťa Rejmanová, Pája Rejmanová
  • 2. místo: PFR - pan Novák, Fanda Rožek, Radka :)
  • 3. místo: Rychlé šípy -  Maruška Lázničková, paní Králová, pan Sajdl a Vašek Rejman
  • 4. místo: Sokolíci - Terezka Králová, Terezka Benešová, Lucka Pulkrábková a Janča Coufalová
  • 5. místo: Fialky - Alča Mlíková, Viky Mihulková, Klárka Součková, Anička Vrabcová
  • 6. místo: Áčkaři - Ivča Rejmanová, Ivča Pulkrábková, Pavel Nováček a Petr Král
  • 7. místo: Orlovny - Danča Nováčková, Ivča Pulkrábková, Eliška Sajdlová a Ida Coufalová
  • 8. místo: Céčkaři - Alena Vrabcová, Janča Nováčková, Lenka Rejmanová a Pavel Rejman

Ani zde nikdo neodcházel s prázdnou a tak každý tým dostal krásné ceny. Za ceny do turnajů bych chtěla poděkovat - Michalovi Kadlecovi, panu Jiskrovi, Ivče Pulkrábkové za ceny od firmy Adfors, firmě Essa a TPR. Ještě jednou Vám všem patří veliký dík.

A co dodat závěrem? Doufám, že se příští rok na těchto vánočních akcích sejdeme znovu v tak hojném počtu.