Marodka a změny v týmech...

Naše 3 družstva přípravek a každé hrálo na jiném místě. A tým zajížděl do Chocně, turnaj začínal až v 15.00. B tým hrál v Poličce od 12.30 a jediný C tým vyrážel na turnaj na 9.00 do Svitav. Protože se tento víkend sešlo více volejbalových akcí, byly jsme rády, že nám u týmů A a B vypomohly rodiče. A jak se dařilo?

A tým očima hráčky Aničky Vrabcové:

20.1. v neděli se hrálo další kolo přípravky. První zápas jsme hrály s Chvaleticemi. První set jsme prohrály,ale v druhém jme se sebraly a vyhrály ho .. třetí set se nehraje, takže zápas skončil 1:1. Druhý zápas s Pardubicemi skončil stejně. Sice jsme na začátku prvního setu vedly, ale potom se nám přestalo dařit a prohrály jsme, druhý set jsme s přehledem vyhrály. Třetí zápas s Poličkou A skončil 1:1, holky sice byly hodně oslabené, ale stejně nám uhrály 1 set. Další zápas s Lanškrounem jsme vyhrály 2:0, holky sice byly malé, ale za to hodně pohyblivé. Poslední zápas s Chocní jsme prohrály, ale pan rozhodčí pískal hodně v prospěch Chocně, aut nebyl ale dobrý míč a obráceně. A 1. set skončil 24:25, i když se má hrát o 2 body. Zápasy jsme si užily, snažily jsme se, tedy až na ten poslední.

A tým: Anička Vrabcová, Lucka Pulkrábková, Jana Kozáková

B tým očima trenéra Káji Svobody:

V dobré náladě po nedělním obědě jsme zahájili turnaj dvěma remízami, v ostatních třech zápasech se projevila větší zkušenost soupeřek. V klíčových momentech utkání děvčata zradilo podání a několik zbytečných chyb, které ovlivnily výsledek. Na závěr musím přiznat, že v jaké dobré náladě jsme na turnaj přijeli, tak v ještě lepší jsme turnaj opouštěli.

Sportu zdar

Za B tým nastoupily: Míša Svobodová, Věrča Fulíková, Eliška Vodehnalová, Viky Částková

C tým očima trenérky Martiny Macákové:

V neděli ráno 20.ledna jsme odjížděly na další, v pořadí 6. turnaj přípravky do Svitav. Za družstvo C ve skupině D nastoupily Danča, Kiky, Eliška Ropková a Ája.

A jak jsme hrály?

Sice jsme začaly výhrou, která nebyla vůbec snadná, pěkné zahřátí na začátek a holky si toho byly plně vědomy a věděly, že to nebude vůbec lehké v dalších zápasech. Čekaly už je doslova jen bidla! Co nám nejvíc chybělo, byl hlavně pohyb, mluvení mezi sebou a hodně bodů jsme ztrácely na podání. Pokud se nám podařil příjem, náhra a útok, byly to sem tam i pěkné akce, bohužel jich bylo málo. Ale nevadí, to se dá vše vypilovat a zlepšit. Nálada nás neopouštěla a do každého zápasu jsme vstupovaly, že budeme bojovat a snažit se uhrát nějaké bodíky až do konce celého turnaje.

Musím říct, ač nám to moc nešlo, prohrávaly jsme, byly holky statečné. V závěru nechaly soupeřkám dosti zatopit. Bylo slyšet fandění i z druhé strany lavičky.