Poslední podzimní trojky

V neděli 9.11. jsme se vydaly na další kolo KP přípravky dívek, A tým odjel do Poličky a B tým do Svitav.

DÚ A

Přesto, že jsme vyrazily z Újezda ve Čtyřech, holky většinu turnaje odehrály ve třech, protože Eliška Ropková byla nemocná. V prvním zápase nám čekalo družstvo České Třebové C, holky se do zápasu vrhly s vervou a vyhrály jasně, po menší pauze jsme se utkaly s Poličkou A. První set byl o nervy, bylo to dost vyrovnané, ale nakonec jsme vítěství urvaly, druhý set už byla znát nesoustředěnost a my jsme s Poličkou A remizovaly. Po delší pauze na svačinu nás čekal Lanškroun A a Česká Třebová A. |Nevím, co se stalo, ale najednou jsem holky vůbec nepoznávala, kazily jsme podání, nezaútočily jsme a balony nám padaly pořád na jedno a to samé místo, proti Lanškrounu jsme prohrály 2:0. Do posledního zápasu jsme šly s tím, že musíme zvítězit jinak spadneme. Bohužel, hra na hřišti se vůbec nezlepšila, spíše naopak. Další prohra 2:0 a my jsme skončily na 4.místě a spadly do B skupiny.

Hrály:Eliška Ropková, Viky Částková, Eliška Pechancová a Danča Pravcová

DÚ B - Martina Macáková

Další kolo přípravky odehrály holky ve Svitavách ve složení kapitánka Kája Vašková, Adélka Janecká, Terezka Hladíková a Karla Rubková. Hned po příjezdu jsme zjistily, že nemá Áďa boty. Soupeřka ze Svitav nám ochotně boty zapůjčila, takže menší zdržení, ale vše jsme zvládly a mohly se pustit do zápasů a udržet se ve skupině „C“.

Do prvního zápasu jsme se vrhly a bojovaly o každý balón, první set vyhrály, ve druhém polevily, konečná remíza. V dalších zápasech jsme hodně chybovaly, motaly se na hřišti, nemluvily a tentokrát kámen úrazu byl příjem, nedařilo se. Padalo nám to tam jak hrušky. V podání jsme byly o něco lepší.

I přesto se holky moc snažily, makaly, útočily, ale neměly zřejmě svůj den, protože vím, že už umí zahrát a někdy i potrápit soupeře jako v posledním zápase.

Jedna remíza a tři prohry nás posunuly do skupiny „D“.