Protrápené druhé finálové kolo Českého poháru

očima Jolči Jirečkové

Víkend 19.a 20.2. starší žákyně strávily v Plzni předposledním kolem Českého poháru. Do Plzně musely vyrazit ale již v pátek odpoledne, protože v sobotu hrály hned první zápas s domácím týmem. Stručný přehled o našem "výkonu" sepsala Jolča Jirečková, která se bohužel hned v úvodu víkendu navíc zranila.

1.zapas jsme hráli s Plzní prohra 0:2 první set byl velice vyrovnaný ale bohužel jsme prohráli 25:22 druhy set se nám už moc nedařilo a prohráli jsme 25:16
2.zapas jsme hráli s Přerovem prohra 1:2 první set se nám moc nedařilo takže jsme prohráli 19:25 druhy set jsme už konečně vyhráli 25:20 a v tiebreaku prohráli 7:15
3.zapas prohra s bižuterií 0:2 první set 14:25 a druhy set 20:25 tento zapas se nám nevydařil
4.zapas jsme hráli s Prahou opět prohra 0:2 ale první set byl velice vyrovnaný ale prohráli jsme 25:23 druhy set se holky snažili ale bohužel opět prohráli 25:19
5.zapas prohra s Novým Jičínem 2:1 první set jsme prohráli 25:16 druhy set se nám konečně podařil a vyhráli jsme 27:25 a tiebreak jsme prohráli 15:10
Druhy den jsme hráli
1.zapas s Olomoucí prohra 0:2 první set prohra 25:8 druhy set prohra 25:12 tento zapas se nám nevydařil
2.zapas bohužel opět prohra 0:2 s Ceskym krumlovem první zapas byl velice vyrovnaný ale bohužel jsme prohráli 25:19 druhy set byl vyrovnaný ale opět prohra 25:22