Úspěšná neděle

Další kolo starších žákyň bylo nalosováno na neděli 17. 11. 2013 k nám. Soupeři nám byly týmy Svitav B a Chocně.

V prvním zápase jsme nastoupily proti týmu Svitav B. Soupeřky zatím bez výhry a já doufala, že bude možné nechat zahrát hlavně ty, které nedostávají tolik příležitostí. Od začátku prvního setu jsme měly nad soupeřkami herní převahu a tak střídání nic nebránilo.  Velkou naší zbraní bylo dobré podání, v neděli se dařilo hlavně Viky a Kláře. Celý zápas jsme si pohlídaly a soupeřkám nedaly ani set. Konečná výhra 3:0 (16,13,18). Jedinou výtku, kterou jsem k holkám měla, byla a je špatná komunikace na hřišti.

Po hodinové pauze, kdy Choceň jednoznačně Svitavy přehrála, nás čekal druhý zápas. I v tomto zápase jsem střídaly všechny a všude. Ale hned první set ukázal, že budeme muset zabrat... Zbytečně jsme kazily, nedokázaly soupeřky zatlačit podáním a tak se o vítězi setu rozhodovalo až v koncovce. Druhý set jsme choceňačkám povolily co nejméně bodů, ale stále bylo k vidění mnoho zbytečných chyb. Ani třetí set neprobíhal jinak. Zase zbytečně mnoho našich chyb. Ale na druhou stranu bylo k vidění i mnoho pěkných akcí. Jen dodržování taktických pokynů bylo ne vždy dodrženo. Konečná výhra 3:0(22, 13,19).

Hrály: Viky Mihulková, Eliška Sajdlová, Klára Součková, Marťa Tobková, Lucka Pulkrábková, Adéla Kopecká, Janča Kozáková, Denča Koukolová, Janča Coufalová