Geocup v České Třebové

V sobotu 5. dubna jsme jely na turnaj, pořadatelem turnaje byla Česká Třebová a jednalo se o přebor starších žákyň Východočeské župy Pippichovy.

Turnaje se zúčastnilo 8 družstev (Svitavy, Česká Třebová, Uničiv, Moravská Třebová a naše skupina Choceň, Polička, Olymp B). První zápas jsme hrály s Chocní, kterou jsme porazily 2:0, další dva zápasy se odvíjely nějak podobně. Vyhrály jsme skupinu a po delší přestávce mezi zápasy nás čekaly Svitavy. V první polovině setu jsme mířily k vítězství, ale po chvíli nás Svitavy začaly dohánět. V druhém setu jsme ale zabraly a konečný výsledek byl 2:0. Čekalo nás tedy finále s místním družstvem Českou Třebovou. První set jsme vyhrály 25:13, ale v druhém setu nastal obrat, polevily jsme a naopak Třebová začala makat, a proto vyhrála 25:13.Šlo se tedy do tie breaku, ve kterém jsme bohužel prohrály 15:7. Myslím si, že se nám dařilo i přesto, že jsme byly samy sobě trenérkami i hráčkami.

napsala: Viky Mihulková