O pohár Jestřebích hor

V sobotu 11.4. 2015 jsme se brzo ráno vydaly do Červeného Kostelce na turnaj O POHÁR JESTŘEBÍCH HOR.

Do Červeného Kostelce se sjelo 10 družstev, družstva byla rozdělena do dvou skupin po 5 týmech. Po odehrání základní skupiny, byl rozstřel a potom se hrálo o umístění. Základní skupina byla hrána na 2 sety do 25 bodů, rozstřel na jeden set, také do 25 bodů. Protože bylo málo času, tak o umístění se hrálo pouze do 15 bodů, ale na dva sety.

V základní skupině nás čekaly tyto soupeři: VK Kralupy, TJ Slavia HK, VO TJ Lanškroun, LOKO Trutnov B.

v prvním zápase jsem se utkaly s Hradcem Králové. Obě družstva byla nerozehraná, na hřišti se holky nehýbaly. První set jsme prohrály těsně, v druhém nás podrželo prudké podání a my jsme vybojovaly remizu. Proti Lanškrounu jsme měly velice pěkné podání, holky hru zrychlily a vyhrály jsme 2:0. Po delší pauze nás čekal Trutnov a Kladruby. Holky najednou přestaly hrát, kazily jsme podání, rozehru míčů zdarma, měly jsme nepřesný příjem. Na hřišti najednou bylo mrtvo, holky přestaly mluvit..... zásluhou jsme prohrály 2:0. O rozstřel jsme se utkaly s Hronovem, kde žádné zlepšení u holek nebylo znát a opět jsme prohrály. O 7. místo jsme se utkaly s domácími s Červeným Kostelcem. Holky z ničeho nic opět chtěly vyhrát a vybojovat výhru a povedlo se jim.

Nakonec jsme skončily na 7. místě a mohly jsme o půl osmé odjet všichni vyčerpaní domů.

Hrály: Eliška Sajdlová, Denča Koukolová, Ája Radošová, Klára Součková, Janča Kozáková, Lucka Pulkrábková a Marťa Tobková.