1. kolo poháru žákyň za námi

1. kolo poháru se hrálo stejně jako kvalifikace v Bílovci, a tak jsme jely pro holky do už známého prostředí.

Sobotní výkon týmu zhodnotila a popsala naše nahrávačka Eliška:

31.10.-1.11. nás čekalo 2. Kolo Českého poháru v Bílovci. V sobotu proti nám nastoupily týmy ze Svitav, Přerova, Poličky, Opavy a Pardubic. Bohužel první dva zápasy pro nás skončily prohrou 0:2. Do dalších dvou zápasů jsme nastoupili už lépe a odnesli jsme si výhry 2:1. Do následujícího zápasu jsme všechny nastoupily unavené. I když jsme prohráli 0:2, druhý set jsme prohráli jen o kousek, jelikož poslední set sobotních zápasů skončil 23:25. Musím uznat, že jsme měly problém s příjmem a občas i s podáním. Ale musíme věřit, že se to do příště určitě zlepší :)

V neděli nás čekal poslední zápas proti Valašskému Meziříčí. Bylo jasné, že bojujeme o setrvání ve 3. skupině. Stačilo nám získat set pro udržení se. Do prvního setu doslova vlétáme, soupeřkám se nedaří a pokud nám míč vrátí, většinou letí do ruky. Set je náš. Druhý set se dostavila naše krize a tak i přes velkou motivaci se nedaří....chybiček je až příliš mnoho. Ani v tiebreaku nejsme vítězným týmem. Přemohl nás strach a tak místo útoků pinkáme a tentokrát do jejich rukou.

I přes nedělní prohru jsme skončili na 5. místě ve skupině  a to nám zajistilo 3. skupinu i pro další kolo.

Moje poděkování patří Jirkovi Pecháčkovi, že ač holky neznal, nebál se :) a vyrazil s nimi na víkend od Bílovce. Já tentokrát dorazila až v neděli.

Hrály: Barča Vrabcová, Věrča Fulíková, Eliška Vodehnalová, Ája Radošová, Míša Svobodová, Eliška Ropková, Víky Částková,Marťa Bulvová, Pája Rejmanová, Anička Motyčková

A jak příští kolo? Opět vyrážíme o víkendu 28. - 29. 11. 2015 do Bílovce, kde kromě naší 3. skupiny, je i 1. a 4. skupina.