Konečně na domácí palubce

V neděli 4.12. jsme odehrály další kolo KP starších žákyň na domácí palubce. Hostily jsme tyto týmy: Česká Třebová II, Česká Třebová a Lanškroun . V áčkové skupině už jsme byly, ale pokaždé jsme hned spadly. Takže náš cíl byl jasný - bojovat a udžet se.

Hned v prvním zápase s Lanškrounem se nám to předsevzetí moc nepodařilo. Holky nastoupily na hřiště s hlavou dolu, bez bojovnosti, bez elánu. Pokyny které se dávaly holky vůbec neplnily a dělaly si co chtěly apodle toho to také vypadalo.....jasná prohra 2:0. Po rázné domluvě s holkami a po delší pauze jsme se utkaly s Českou Třebovou. Do zápasu jsme šly, že to MUSÍME vyhrát. Holky byly jako vyměněné, konečně jsme ukázaly, že volejbal hrát umíme - v poli jsme makaly, servis jsme zlepšily a i útok byl tvrdý a nebo aspoň chytrý. První set jsme vyhrály jasně, druhý nám dělal trochu problémy. Nakonec jsme ztrátu dotáhly, hlavně tvrdým servisem a vyhrály jsme 2:0. V posledním zápase nás čekala Česká Třebová II. První set byl překvapujíci hlavně pro nás. Vyhrály jsme. V druhém jsme ze začátku vedly, ale bohužel v půlce setu nás upodávaa jedna hráčka....my jsme jako zamrzly, nepomohlo nic (střídání, time), když jsme přitáhly příjem, tak jsme neměly náhru, a tím pádem ani tvrdý útok. Přepinkávaly jsme balony zdarma a soupeřky nám to hned vrátily na hlavu. Po prohraném druhém setu nás čekal tiebreak.Šly jsme do toho že to urveme, bohužel soupeřky byly kvalitnější.  My prohrály 2:1. Nakonec jsme si vybojovaly 3. místo ve skupině a zůstáváme v áčkové skupině. :)