ČP tentokrát bez spaní

Poslední únorový víkend jsme se vydaly tentokrát nedaleko, a to do Kostelce nad Orlicí. Hrály jsme velice blízko na český pohár rozlosování bylo suprové, tak jsme se rozhodly, že pojedeme na noc do svých postelí.

V sobotu nás čekaly 3 soupeří - Praha, Třebechovice a Ústí nad Labem. Holky zvádly všechny soupeře poměrně hladce. Přesto se nám tam pár zbytečných chybiček ukázalo. Místo abysme protivníky převálcovaly bez škrtnutí, tak jsme jim daly zbytečně moc bodů. A to především z našeho zkaženého podání. Po  3 výhrách jsme vyrazily domů.

V neděli jsme odjely o hodinku dříve než v sobotu. Opět nás čekaly 3 zápasy, ale pouze se 2 soupeři. Opět se ukázalo, že druhý den jsme na hřišti úplně marný. První zápas s Uničovem (nejtěžší soupeř víkendu), prvně vypadal otřesně. Holky se první set trápily, a na hřišti se ploužily, chuť hrát a vůbec vyhrát byla úplně nulová. po dost rázné domluvě jsme se vrhly na druhý set. Holky byly úplně vyměněné a  druhý set vybojovaly. Čekal nás tiebreak - dvě vysoké hráčky na středu nás vyškolily a my prohrály 1:2. S Kroměříží jsme si to ukočírovaly a vyhrály 2:0. Poslední zápas víkendu byl opět s Uničovem, kde jsme se popraly o 1.místo ve skupině. První set byl v naší režii a vyhrály jsme. Druhý set a tiebreak byl opět poměrně jasný a scénář jako v prvním utkání s Uničovem. Nakonec jsme obsadily 2. místo.

Očima Páji a Viky:

Dne 25.2. jsme vyrazily do Kostelce nad Orlicí na další kolo Českého poháru.
První zápas jsme hrály proti Třebechovicím, které jsme porazily 2:0. Poté nás čekal zápas s Ústím nad Labem. I přes mnoho zkažených podání a příjmů jsme je porazily 2:0. Třetí a pro nás i poslední sobotní zápas jsme nastoupily proti týmu ZŠ Mikulova Praha, s kterým jsme opět vyhrály 2:0.
Druhý den nás čekaly další tři zápasy. První nedělní zápas jsme zahájily s týmem Uničova, s kterým jsme bohužel prohrály 2:1. Potom nás čekal zápas proti Kroměříži, kterou jsme porazily 2:0. Poslední zápas jsme opět nastoupily proti Uničovu, s kterým jsme v tiebreaku prohrály 2:1.

Hrály: Pája Rejmanová, Viky Částková, Eli Ropková, Eliško Vodehnalová, Míša Svobodová, Danča Pravcová, Věruška Fulíková, Ani Motyčková