Kvalifikace ČP st. žákyň očima Aničky S.

V sobotu 20.10. jsme se vydaly na kvalifikační turnaj českého poháru starších žákyň do Hradce Králové.

Tento turnaj byl náš první ve starších žákyních a tak jsme odjížděly s trochou nejistoty.
O půl jedenácté nás čekal první zápas proti Lanškrounu, který jsme prohrály 0:2. Stejně jako proti Kolínu. V odpoledních hodinách nás čekal poslední a nejtěžší zápas tohoto dne Slávia Hradec Králové. I když to byl nejtěžší soupeř myslím si, že jsme proti němu odehrály nejlepší zápas dne. Na vítězství to ale nestačilo a zase jsme prohrály 0:2.

Krátkou procházkou jsme vyplnily čas před večeří, ke které byl řízek s br. kaší. Poté jsme se přesunuly k ubytovně. Když jsme se ubytovaly, vyrazily jsme na hodinu do nákupního střediska. Pak zbýval už jen čas na učení, které jsme si s sebou vzaly.

Ráno jsme si zbalily všechny věci a jely do haly na snídani. Hrály jsme až od půl jedenácté a to proti Náchodu. Tento zápas se nám nepovedl. A i tentokrát jsme prohráli 0:2. Hned po tomto zápasu jsme nastoupily proti týmu Rychnov nad Kněžnou. První set jsme jasně prohrály. V tom druhém jako by jsme dostaly novou energii, tím jsme si vybojovaly ještě jeden set na tomto turnaji. V tiebreaku jsme neudržely koncovku a tím tento zápas prohrály 1:2.

Zklamané už nás čekal jen oběd a po náročném turnaji cesta domů.

Další turnaj ČP odehrajeme v Opavě 24. - 25. 11. Čekají nás tito soupeři: Opava, Přerov, Karviná, Kopřivnice, Litomyšl, Svitavy