Český pohár očima Ádi Janecké

Sobotní ráno pro nás znamenalo si trochu přivstat. Měly jsme další kolo českého poháru, který se tentokrát konal v Brně.

Do prvního zápasu s Hlavíčkovým Brodem jsme nastoupily s chutí hrát a to jsme potvrdily vítězstvím 2:0. Po krátké pauze jsme hrály zápas s našimi tentokrát soupeřkami z České Třebové. První set se pro nás stal snadným vítězstvím, ale druhý už tak jednoduchý nebyl. Nemohly jsme přijmout, kazily jsme si a v koncovce jsme se přetahovaly o každý míč. Nakonec skončil 28:26 pro nás.

Další zápas jsme hrály proti Novému Jičínu který jsme prohrály 0:2. Potom jsme jely na náš tříhvězdickový hotel a tam jsme se ubytovaly. Měly jsme hodinu volna a potom byla večeře. Po večeři jsme si něco koupily a pak šly spát. Ale ještě před spaním nás čekala večerní porada jako každý český pohár.

Ráno jsme vstávaly celkem brzo, daly jsme si úžasnou snídani a poté jely hned do haly. První zápas jsme se utkaly s týmem z Přerova, který jsme vyhrály v tiebreaku 15:13. Druhý zápas jsme hrály se Zlínem, kde byly holky o hlavu vyšší než my. První set jsme prohrály a druhý jsme těsně prohrály 23:25. Poslední zápas tohohle víkendu jsme hrály proti domácímu týmu Brno Junior a zakončily jsme ho vítězstvím 2:0. Potom jsme jely domů. Podle mě jsme hrály celkem dobře, ale ještě máme co zlepšovat.