Výhra na domácí půdě

Druhou listopadovou sobotu jsme se utkaly se soupeřkami z pardubické Tesly.

Do zápasu jsme šly s odhodláním získat, co nejvíce bodů a posunout se tak v tabulce o něco výše. V této snaze nás přišli podpořit naši stálí fanoušci a k našemu překvapení a potěšení i několik nových.  Ze sousední obce k nám dorazil i pan rozhodčí, takže nic nechybělo a mohly jsme se vrhnout na první zápas.

První set prvního zápasu jsme zahájily celkem úspěšně. Hned z počátku jsme se dostaly do mírného vedení, které jsme udržely a vyhrály tak první set. Další dva sety jsme i přes občasná škobrtnutí také dokázaly dovést k vítěznému konci.

Na zhruba půl hodinovou pauzu před druhým zápasem jsme tedy odcházely s dobrým pocitem z vítězství a se třemi body do naší tabulky.

Po pauze jsme již s mírnou únavou nastoupily k druhému zápasu. Řada našich fanoušků se opět o něco rozrostla a my byly odhodlány získat další vítězství. Již v prvním setu jsme, ale začaly mít občas jisté potíže. Na naší polovině hřiště se občas objevoval chaos a nepřesnost, i přesto jsme první set vyhrály. Druhý i třetí set se nesly v duchu prvního. Pěkné akce na naší straně střídaly ty špatné, ale i přesto naše odhodlání vyhrát bylo veliké a to nám nakonec pomohlo a i druhý zápas jsme 3:0 vyhrály.

Z utkání s pardubickou Teslou jsme si tak odnesly celkem šest bodů. Příští týden nás bude hostit tým hráček ze Slatiňan, na kterém bychom také rády urvaly vítězství.

Sestava: Verča Rožková, Ivča Šplíchalová, Marťa Šplíchalová,Peťa Rejmanová, Lenča Rejmanová, Káťa Rejmanová, Káťa Jiskrová, Maruška Ropková a Verča Nováková

TJ Sokol Dolní Újezd -  TJ Tesla Pardubice A 3:0 (19,17,18) a 3:0 (17,22,22)

Autor: Verča Nováková