Poslední výprava do Pardubic

Druhou březnovou sobotu jsme se vydaly naposledy v této sezóně do Pardubic, tentokrát jsme se vrhly na USK.

Chyběla nám sice Marťa, ale zato nás posilnila Káťa R., tak jsme bez obav mohly vyrazit. V první polovině soutěže jsme vyšly ze vzájemného utkání se stavem 1:1, a to jsme teď rozhodně nechtěly opakovat.

Do prvního zápasu jsme vstoupily s odhodláním splnit roli favorita, ale soupeřky se činily, aby nám, co nejvíce „zatopily“. První dva sety byly vyrovnané a body střídavě přibývaly na obou stranách. Nakonec jsme ale vždycky mírně odskočily od soupeřek především díky tvrdému a velmi úspěšnému podání Ivči a Rožně. Třetí set už se plně odvíjel podle našich představ, soupeřky to brzy „zabalily“ a my vyhrály s rozdílem čtrnácti bodů.

Po příliš dlouhé pauze jsme vlažně zahájily druhé utkání, ve kterém jsme si pohlídaly výhru, ale žádná velká podívaná to nebyla. Ani na jedné straně nebyla k vidění pěkná akce a celkově jsme působily unaveným dojmem. Důležité však je, že jsme splnily to, pro co jsme přijely a oba zápasy jsme bez ztráty setu vyhrály.

Příští týden budeme bojovat na domácí půdě o 3. místo, což slibuje hezký volejbalový zážitek. Přijďte nás podpořit!

Sestava: Ivča Š., Peťa R., Lenka R., Káťa R., Káťa J., Verča N., Verča R., Maruška R., Anička Š.

Výsledky: TJ Sokol Dolní Újezd A - USK Pardubice A

•3:0 (15,8,17)

•3:0 (10,21,11)

Autor: Káťa Jiskrová