Poslední zápas a druhé místo v tabulce

Na poslední zápas v letošní sezóně jsme vyrazily do Letovic.

V prvním zápase nás soupeřky překvapily tvrdým podáním, což se projevilo na naší přihrávce a my neměly možnost tvrdě zaútočit. Ale i tak jsme první dva sety vyhrály. Třetí set jsme nezačaly moc dobře. Hned na začátku jsme zkazily 5 podání. Hodně jsme chybovaly a soupeř se dostal do vedení. V koncovce se nám bodový rozdíl podařil dorovnat, ale i přesto jsme set prohrály v poměru 26:24. Zápas jsme vyhrály 3:1.

Po krátké pauze jsme nastoupily do druhého zápasu, který probíhal podobně. Opět jsme nezvládly třetí set, který skončil výhrou pro soupeře. Se čtvrtým setem jsme se vypořádaly dobře a domů jsme si vezly 6 bodíků.

V srpnu na soustředění jsme si předsevzaly, že se umístíme do 3. místa. To se nám splnilo a v tabulce jsme skončily na 2. místě :). Jen tak dál :).

Hrály: Peťa Rejmanová, Lenča Rejmanová, Ivča Šplíchalová, Marťa Šplíchalová, Verča Rožková, Verča Nováková, Anička Šimková a Káťa Rejmanová

TJ Sokol Letovice - TJ Sokol Dolní Újezd 1:3(-22,-22,24,-22) a 1:3 (-17,-18,18,-16)

Autor: Lenča Rejmanová