Šest bodů z Pardubic

V sobotu osmého listopadu jsme odehrály zápas proti holkám z USK Pardubice.

Na první zápas jsme nastoupily s velkým odhodláním soupeřky porazit a získat tak další body do naší tabulky. První dva sety jsme na soupeřky doslova vlítly. Měly jsme dobré podání a díky němu jsme si zařídily pěkný náskok, takže první set nám Pardubice daly pouhých 13 bodů a druhý set 15 bodů. Zádrhel se ovšem objevil v třetím setu. Naše soupeřky se dost zlepšily a nám odešlo podání, takže třetí set bohužel skončil naší porážkou. Čtvrtý set už jsme nepustily a první zápas tak 3:1 vyhrály.

Druhý zápas jsme začínaly ve tři čtvrtě na jednu, neboť naše soupeřky chtěly hodinovou pauzu. Možná i to čekání, které nás spíš ještě více unavilo a soupeřky zřejmě nabudilo, způsobilo naši prohru hned v prvním setu. Další prohru jsme již nedopustily. Makaly jsme v poli a některé způsoby, jak jsme dokázaly již téměř nemožný míč dostat přes síť, nás i pobavily. Nejvíce nás možná pobavil pan rozhodčí na konci čtvrtého setu, když nám zapískal pětadvacátý bod a ukončil tak zápas. Soupeřky ovšem měly připomínky k tomuto poslednímu bodu, prý to byl „aut“ a bod by tak měl být jejich. I přesto, že rozhodčí před několika vteřinami zápas ukončil, změnil své rozhodnutí, bod se připsal soupeřkám a stav byl 24:16. Hned jsme si ovšem dokázaly udělat další pětadvacátý bod a utkání tak bylo definitivně ukončeno naším vítězství 3:1.

Příští víkend budeme odpočívat a sbírat síly na následující utkání se Svitavami.