Krutá neděle

Poslední listopadový den jsme se s očekáváním velkých věcí vydaly do Lanškrouna. Protože se nám v této části soutěže poměrně daří, nepřipouštěly jsme si nic jiného než dvě výhry. Bohužel člověk míní, život mění.

K prvnímu utkání jsme nastoupily už v 9:00, asi ne úplně precizně rozcvičené, ale s o to lepší náladou. Studená sprcha přišla hned ze začátku, kdy nás soupeřky překvapily důraznou a pečlivou hrou a prakticky nás za celý set nepustily do vedení. Další dva sety probíraly v podobném duchu, pořád jsme jenom soupeřky s větším či menším úspěchem dotahovaly. Ty byly bohužel v rozhodujících chvílích lepší a my tedy prohráváme 0:3.

Po krátké pauze a rozmluvě jsme zahájily druhý zápas. Vzývané zlepšení se však nedostavilo a kromě druhého setu, který jsme tentokrát poměrně jednoznačně vyhrály my, prohráváme druhý zápas 1:3.

Další víkend v sobotu hostíme hráčky z Letohradu a s pokorou věříme, že po „pauze“ opět najedeme na vlnu vítězství J

Sestava: Verča Rožková, Verča Nováková, Lenča Rejmanová, Peťa Rejmanová, Anička Šimková, Marťa Šplíchalová, Ivča Šplíchalová, Katka Jiskrová