Poslední letošní zápas

V sobotu 6. prosince jsme hostily na domácí půdě soupeřky z Letohradu. Utkání začalo kvůli střídání s našimi juniorkami až o půl 12.

Do 1. zápasu jsme nastoupily s cílem vyhrát. Zápas jsme vyhrály téměř s přehledem, až na 2. set, ve kterém jsme kazily hodně podání, nedokázaly jsme si pořádně přihrát a set prohrály 22:25. První zápas pro nás skončil výhrou 3:1.

Na 2. zápas jsme se pěkně načekaly. Mezi námi nastoupily k ligovému utkání juniorky. Bohužel v náš neprospěch juniorky odehrály pětisetovou bitvu a my mezi tím pěkně ztuhly. K 2. utkání jsme nastoupily až v 15:30 a to také možná trochu ovlivnilo náš výkon, ale samozřejmě nás tím nechci omlouvat J. První dva sety jsme prohrály. Ve třetím jsme se vzchopily a vyhrály jsme 25:15. Čtvrtý set jsme nezačaly moc dobře. V polovině setu jsme prohrávaly 19:11, ale ještě jsme se nevzdaly, soupeře dotáhly a i vedly 24:23. Ale i přes všechnu snahu jsme bohužel prohrály 25:27. Druhý zápas skončil pro nás porážkou 1:3.

Z posledního utkání jsme získaly 3 body a v tabulce jsme zůstaly na 2. místě J.

Hrály: Lenka R., Peťa R., Ivča Š., Marťa Š., Anička Š., Káťa J., Verča R., Verča N.

Dolní Újezd A – Letohrad A    3:1 (15,-22,21,13)

1:3 (-22,-16,15,-25)

autor: Lenča Rejmanová