Večerní předehrávka v Letohradu

Do utkání s Letohradem jsme nastoupily s chutí si zahrát celkem pěkný volejbal a získat pokud možno „plný počet“ bodů.

První set prvního zápasu jsme zahájily celkem úspěšně. Dostaly jsme se hned zkraje do mírného vedení, které jsme postupně navyšovaly a přesvědčivě vyhrály. Další dva sety jsme i přes nepatrná škobrtnutí také dokázaly dovést k vítěznému konci, aniž by nás soupeřky nějak více ohrozily.

Po tříminutové pauze jsme v obměněné sestavě nastoupily k druhému zápasu. Naštěstí jsme i druhý zápas dotáhly do vítězného konce, i když s těsnějším rozdílem a občasnými nedorozuměními hlavně v závěrečném setu.

Splnily jsme tedy cíl naší výpravy a s klidem na duši jsme se vydaly domů.

Sestava: Verča Rožková, Ivča Šplíchalová, Marťa Šplíchalová,Peťa Rejmanová, Lenča Rejmanová, Káťa Rejmanová, Anička Šimková, Verča Nováková, Katka Jiskrová

Orel jednota Letohrad A - TJ Sokol Dolní Újezd A 0:3 (-16,-22,-18) a 0:3 (-19,-15,-24)

autor: K. Jiskrová