3. místo v krajském přeboru I. třídy je naše

V pátek 28. 3. se dohrávalo poslední utkání letošní sezóny s Lanškrounem. Výsledek zápasu už nijak nemohl ovlivnit naše 3. místo v tabulce.

První zápas začal v naší režii. Ujaly jsme se několika bodového vedení, které se nám podařilo udržet až do konce setu. Druhý set se vyvíjel podobně jako první a stav zápasu byl 2:0. Ve třetím setu se nahromadilo mnoho našich zbytečných chyb a my bojovaly se soupeřkami o každý bod. Měly jsme problém s jejich těžkým servisem a to dovedlo stav setu až do napínavé koncovky. Set skončil 25:23 a my se mohly radovat z 3 bodů.

Po krátké desetiminutové pauze jsme nastoupily do druhého zápasu. První set nezačal podle našeho očekávání. Hra byla nepřesná. Soupeřky se ujaly vedení a to si udržely až do konce setu. V druhém se hra zlepšila, přitvrdily jsme na podání, přitáhly příjem, ze kterého jsme mohly tvrdě zaútočit. Ve třetím setu se soupeřky opět dostaly do vedení a my musely dotahovat naše chyby. Bohužel se nám to nepodařilo a nezbývalo nic jiného než zabojovat ve čtvrtém setu, který jsme vyhrály a následoval tiebreak. Po napínavém tiebreaku jsme zápas vyhrály 3:2.