Šest bodů a posun na třetí místo

Když jsem začínala psát článek, tak nadpis „šest bodů a posun na třetí místo“ byl aktuální. Než jsem ho ale stihla dopsat, tak se Choceň utkala s Letohradem (předehrávka posledního kola) a my jsme klesly opět na čtvrté místo. Ale to nevadí, už to nebudu přepisovat, protože v posledním zápase určitě urveme pár bodíků a posuneme se zpět na krásné a konečné třetí místo J

V sobotu 13. 2. jsme opět hostily soupeře na domácí půdě. Čekal nás předposlední zápas sezóny proti děvčatům z Letovic. V tabulce jim patří předposlední místo, proto jsme byly žhavými adeptkami na výhru J.

Protože nás celou sezónu není moc, musely jsme zvládnout utkání v šesti + zapisovatelka J To pro holky nebyla vůbec žádná překážka a jasně soupeřky přehrály dvakrát 3:0. Proto článek nebude moc dlouhý, jelikož šlo o jednoznačný zápas a holky až na malinké zaváhání v prvním setu, nedaly soupeřkám šanci.

První set byl celkem vyrovnaný. Se soupeřkami jsme se na začátku setu přetahovaly o každý bod. Konec setu byl ale jednoznačně v našich rukou a my jsme zvítězily 25:20. Další dva sety jsme už nepodcenily. Na začátku jsme si vždy vytvořily dostatečný náskok a soupeřky porazily jasně 25:18 a 25:19. První zápas skončil naší výhrou a další tak důležité tři bodíky byly doma.

Po krátké pauze jsme nastoupily k druhému zápasu. Ve všech třech setech jsme si vždy vytvořily drobný náskok, který jsme po celý set kontrolovaly. Nechtěly jsme, aby se soupeřky rozehrály, jelikož ztráta bodů by se nám těžce doháněla. Celý zápas jsme si udržely tvrdý servis, díky kterému si soupeřky dobře nepřihrály a tím pádem nemohly tvrdě zaútočit. Předvedly jsme pár krásných akcí, které byly zakončeny tvrdou a nechytatelnou smečí. Díky skvělé hře bez zbytečných chyb jsme vyhrály i druhý zápas 3:0.

První víkend v březnu nás budou čekat soupeřky z USK Pardubice. Po dvou volných víkendech to určitě nebude lehký zápas, ale věřím, že nás nic nepřekvapí a my zopakujeme naší skvělou hru a soupeřky porazíme. Nějaké bodíky navíc se ještě budou hodit J

TJ Sokol Dolní Újezd A 3:0 TJ Sokol Letovice A (20, 18, 19)

TJ Sokol Dolní Újezd A 3:0 TJ Sokol Letovice A (14, 16, 13)

Hrály: Verča Rožková, Verča Nováková, Anička Šimková, Lenča Rejmanová (Peťa Rejmanová), Ivča Šplíchalová, Marťa Šplíchalová Aktuální tabulka soutěže: http://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=PA-Z1&skupina=PA-Z-1

Autor: Petra Faltysová