Úspěšná sobota na domácí palubovce

3. prosince nás čekalo po dlouhé době utkání  na domácí palubovce.  Začátek prvního zápasu s Chvaleticemi byl stanoven až na 11 hodinu, neboť před námi hrály juniorky.

Do prvního zápasu jsme šly s odhodláním získat co nejvíce bodů a posunout se tak v tabulce na první příčku. Soupeřky nás ovšem překvapily rychlou a tvrdou hrou, která nám znepříjemnila začátek prvního setu. Za pomoci servisu Ivy Šplíchalové, přesných náher a důrazných útoků se situace na hřišti otočila a naše získané sebevědomí se promítlo i ve hře. Už jsme ani nevnímaly hlučné fanoušky z Chvaletic, kteří připravili pro své hráčky příjemnou atmosféru. První zápas nakonec skončil za stavu 3:0 v náš prospěch.

Po delší pauze, kterou vyplnily svou hrou opět juniorky, jsme se vrátily na naši domácí palubovku. Nyní jsme již věděly, že jsou hráčky Chvaletic hratelné.

Druhé utkání se odehrávalo převážně v naší režii. Zlepšil se nejen blok, ale také jsme se dokázaly déle udržet na servisu. Po odchodu Aničky Šimkové nastoupila na smeč Káťa Rejmanová, která soupeřky nešetřila.  Za přispění celého týmu skončil i druhý set 3:0.

Naše tajné přání se stalo skutečností a jsme v tuto chvíli na prní příčce tabulky. Doufáme, že nám forma vydrží i do dalších zápasů.

Sestava: Verča Rožková, Lenča Rejmanová, Marťa Šplíchalová, Ivča Šplíchalová, Verča Nováková, Anička Šimková, Káťa Rejmanová, Terča Králová, Áďa Brůnová