Rozhodujících šest bodů

V sobotu 11. 3. jsme hostily hráčky z Letohradu. Naším cílem bylo udělat vše proto, abychom získaly šest bodů, které by nám zajistily jistotu prvního místa a klidný nedělní zápas v Pardubicích

První zápas byl jednoznačně v naší režii, o čemž vypovídají výsledky jednotlivých setů (25:10, 25:11, 25:13), kterých jsme dosáhly zejména díky dobrému podání a tvrdému útoku. Nutno také říci, že holkám z Letohradu se u nás moc nedařilo, z čehož jsme samozřejmě těžily opět my. První zápas končí po necelé hodině našim vítězstvím 3:0 a  první tři body jsou naše.

Po zhruba tři čtvrtě hodinové pauze se vracíme na hřiště pro poslední tři body, které rozhodnou o našem absolutním vítězství v této soutěži. Začátek prvního setu je možná trochu nejistý, ovšem i tento set končí naším vítězstvím za stavu 25:19. Zbývající dva sety vyhráváme již s mnohem větší dávkou jistoty a lze říci, že se vracíme do kolejí prvního zápasu.

A je to! Rozhodujících šest bodů máme, jsme oficiálně na prvním místě. Tuto skutečnost nám potvrzuje i vedoucí soutěže předáním trofeje a diplomu.

Zítra nás ještě čeká zápas v Pardubicích, ale ten už nemůže naše první místo nijak ohrozit.

Výsledky:

3:0 (10,11,13)

3:0 (19, 11, 15)

Hrály: V. Rožková, M. Šplíchalová, I. Šplíchalová, L. Rejmanová, K. Rejmanová, A. Šimková, T. Králová, V. Tmejová, V. Nováková

Děkujeme všem, kteří v nás věřili a fandili nám. Děkujeme zejména našemu trenérovi, kterému se za čtyři roky práce s námi podařilo dotáhnout nás k tomuto vítězství.

Autor článku:  Veronika Nováková