Stále ve vedení

V sobotu 25.11. jsme odehrály další mistrovské utkání této sezóny proti soupeřkám z Chvaletic. Naším cílem bylo získat plný počet bodů a tím si udržet první místo v tabulce.

Do prvního setu jsme nastoupily v postavení, kterým obvykle nezačínáme (na tzv. 3 blokařky), ale to nám nedělalo problém. Vše fungovalo, tak jak mělo. Hrály jsme bez chyb, potvrdily jsme naše tvrdé podání, s kterým soupeřky měly velký problém. Díky velkému bodovému rozdílu se na hřiště dostaly i holky z lavičky. V setu vítězíme 25:13. Druhý i třetí set probíhal velmi podobně. Musím znovu podotknout naše účinné podaní. Zejména Verči Rožkové, která dala v druhém setu asi 10 podání a z toho nejméně polovina byla esa. Vítězíme 3:0 (13, 12, 19)

Mezi zápasy jsme měli delší pauzu, než jsme zvyklé. Ale to neměnilo nic na průběhu druhého zápasu. Na hřiště jsme nastoupily v trochu jiné sestavě, aby si zahrály všechny hráčky. Štěpánka vystřídala na nahrávce Lenču a vystřídaly se také smečařky. Mohu napsat, že průběh zápasu byl velmi podobný jako první. Tvrdě jsme útočily z přesných nahrávek Štěpánky. Občas jsme udělaly nevynucené chyby, které jsme však hned napravily a udržely si bodový náskok. Druhý zápas opět vyhráváme 3:0 (12, 15, 16).

Náš cíl, který jsme měly na začátku zápasu, jsme splnily a stále si držíme první příčku v této soutěži. Příští týden náš čeká důležitý zápas proti Lanškrounu, který je hned za námi na druhém místě.