Poslední zápas 1. části soutěže

Na poslední zápas tohoto roku jsme se vydaly do Svitav. Těšily jsme se, že si zahrajeme v tělocvičně Na střelnici, ale bohužel nám to opět nevyšlo. Hrály jsme v jiné tělocvičně, kde byla strašná zima.

Ani po rozcvičení do 1. setu jsme se nedokázaly zahřát. První set byl hrozný, nic nám nešlo. Kazily jsme podání, nepřihrály si a dělaly hodně vlastních chyb. Nemohly jsme se do té hry vůbec dostat a první set skončil prohrou 16:25. Druhý set opět nezačal dobře. Prohrávaly jsme o dost bodů, ale nakonec jsme se vzchopily, body dotáhly a vyhrály 25:16. Ale bylo to náročné. Ve 3. setu jsme soupeřkám nedaly moc šanci a set vyhráváme 25:9. První zápas tedy vyhráváme 3:1 (-16,16,9,19).

Po hodinové pauze jsme se šly rozcvičit, abychom se trochu zahřály. Ve druhém zápase jsme hrály o něco lépe. Nekazily jsme tolik podání, příjem se zlepšil a i byly výborné útoky. Vyhrály jsme 3:0 (21,24,15) a připsaly si do tabulky dalších 6 bodů. Po první polovině sezóny si stále držíme 1. místo. Doufám, že se nám v novém roce bude dařit stejně dobře jako v roce 2017.