Boj o první místo jasně v režii Újezda

V sobotu 24.února jsme hostily soupeřky z Lanškrouna. Holky v soutěži jsou na druhém místě tabulky. Proto jsme očekávaly, že tento zápas bude hodně náročný, nejen proto, že v týmu byla marodka, ale také proto, že v posledním utkání s Lanškrounem byl hodně vyrovnaný. Pro připomenutí zápas v Lanškrouně byl 3.12.2017 a stav zápasu byl dvakrát 3:2 pro náš tým.

(LA:DÚ 13:25, 25:23, 25:17, 21:25, 12:15 a druhý zápas 25:19, 22:25, 25:23, 17:25, 9:15)

Proto nás čekal nelehký úkol a to vyhrát proti Lanškrounu. I přesto, že tým nebyl kompletní jsme se tohoto úkolu chtěli zhostit co nejlépe.

První dva sety byly poměrně jednoduché, i když hráčky z Lanškrouna se snažily, co to šlo. Několik bodů putovalo na konto spoluhráček z našich zbytečných chyb. I přesto jsme vyhrály oba sety se stavem 25:18. Jistota vyhraných prvních dvou setů nás hnala dál za vítězstvím a my ve třetím setu vyhrály 25:20. Do šatny jsme odcházely s vítězstvím 3:0.

Po pauze, kterou nám zpříjemnily juniorky svoji hrou, jsme se vrátily na domácí hřiště s motivací vyhrát i další sety. Hned na začátku prvního setu došlo ke střídání dvou hráček. Hru jsem jsi i nadále chtěly užít a zahrát si pěkný volejbal. Holkám z Lanškrouna moc neprospěla delší pauza. Jejích hra byla hodně odevzdaná u všech tří setů. Díky tomu jsme snadno vyhrály  25:16, 25:13 a 25:11.

Na konto jsme jsi připsaly dalších šest krásných bodů. I na dále se držíme na prvním místě v tabulce a to s aktuálním stavem 87 borů (se skóre 92:19). Další zápas nás čeká v neděli 4. 2. v Pardubicích, které obsazují nyní osmé místo tabulky.

Hrály: Lázničková, Rejmanová L., Rejmanová K., Rožková, Sedliská, Šimková, Šplíchalová I., Šplíchalová M.