Čtvrté dvojvítězství v řadě

První listopadový víkend jsme se vydaly k nejvzdálenějším soupeřkám do Chvaletic. Musely jsme vyjet už po šesté hodině ráno, abychom se všichni posbíraly po cestě a na místě mohly být v osm hodin. Nakonec nás přijelo jen 7, protože jedna z nás zaspala a dojela tak až na druhý zápas.

První set neprobíhal úplně podle našich představ! Ze začátku jsme si nemohly zvyknout na zvláštní povrch v hale,což se odrazilo na našich výsledcích. Přestože jsme dělaly hodně vlastních chyb, hlavně v příjmu a podání, set jsme nakonec vyhrály 25:19. Druhý a třetí set probíhal v podobném duchu. Především výborný servis Káti nám pomohl k výhře v druhém setu 25:22 a ve třetím 25:17.

První zápas jsme měly v deset hodin odehraný a na další jsme musely čekat až do jedné hodiny, kdy dohráli svůj zápas muži.

Na druhý zápas nás už bylo osm a tak jsme se prostřídaly a hned začaly parádním servisem Štěpánky, která dala asi 10 podání za sebou a z toho několik es! Soupeřky měly problém příjmout i další naše podání, která jsme už v druhém zápase tolik nekazily. A tak první set jsme vyhrály 25:11.

V druhém setu jsme zase pozměnily sestavu a hlavní nahrávačku Štěpánku nahradila naše smečařka Káťa, abychom si zkusily i jiná postavení. Opět výborná podání Káti i ostatních a pěkné smeče na zem hlavně Ivči a Aničky nám pomohly k rychlému vítězství 25:14.

Třetí set jsme si v klidu dohrály a vyhrály 25:17.

Celý zápas jsme tak měly odehraný v jedné hodině a mohly jsme domů dorazit s dalšími šesti body.

Příští týden nás čeká na domácím hřišti utkání proti holkám z Pardubic.

Výsledky: Dolní Újezd x Chvaletice

3:0 (19,22,17), 3:0 (11,14,17)

Hrály: I. Šplíchalová, M. Šplíchalová, A. Šimková, K. Rejmanová, L. Sedliská, Š. Lázničková, H. Limanovská, V. Rožková

Autor: H. Limanovská