Souboj o průběžné první místo

V sobotu 10. 11. jsme na domácím hřišti hostily soupeřky z Pardubic. Fanouškům jsme nabídly napínavý souboj o první místo průběžného vedení.

Do zápasu jsme šly s jasným cílem - vyhrát. První set jsme začaly úspěšně. Velmi kvalitní útok nám zajistil vedení a soupeřky si braly time – out za stavu 4:11. Tvrdým servisem nás donutily dělat chyby a začaly nás dotahovat. Koncovku setu jsme zvládly na výbornou, skvělý útok, výborné pole a výhra 25:21.

Druhý set se nesl v podobném duchu. Soupeřky si vzaly time – out za stejného stavu 4:11 a my měly jednoznačnou převahu v úvodu setu. Oddechový čas jim opět pomohl a bojovaly jsme o každý bod. Nakonec jsme ukázaly, že koncovky opravdu hrát umíme a za nepříznivého stavu 16:20 jsme se dokázaly zkoncentrovat. Tvrdé útoky, vytlučené bloky a výhra 25:23.

V třetím setu jsme bojovaly o každý bod, hrály jsme dlouhé výměny. I tento set se nám podařilo vyhrát a radovaly jsme se ze tří bodů.

Druhý zápas byl ještě vyrovnanější než ten první. Naštěstí jsme si zachovaly převahu a ve třech setech vyhrály i druhý zápas.

V tabulce držíme vedení s osmibodovým náskokem.

Hrály: A. Šimková, L. Sedliská, M. Uhlířová, K. Kozlová, Š. Lázničková, K. Rejmanová, A. Brůnová, V. Rožková, I. Šplíchalová, M. Šplíchalová.

autor: M. Uhlířová