Domácí derby proti Litomyšli

V sobotu 24.11. jsme hostily na domácí půdě sousedy z Litomyšle. Litomyšl je jedním z nových týmů v této soutěži.

První set jsme začaly velmi dobře. Podařilo se nám nahnat vyšší bodový náskok, který bohužel soupeřky dohnaly. Přesto set skončil výhrou na naší straně 25:21. Druhý set byl téměř celý v naší režii a tak si mohly zahrát Hanča s Kájou, které po prvním zápase odjížděly.  Poslední set byl velmi obdobný jako první a tak jsme si připsaly další 3 bodíky do tabulky.

Po půlhodinové pauze jsme nastoupily do druhého zápasu. Začaly jsme v základní sestavě, jak jsme zvyklé. V tomto zápase jsme měly problémy položit balón na zem. Soupeřky měly vysoké a účinné bloky, které nebylo jednoduché přehrát. Vše jsme ale dohnaly dobrým podáním a naší chytrou hrou. Zápas vyhráváme 3:0.

Dalších 6 bodů je našich a tak jsme stále lídry tabulky. Příští sobotu nás čeká dvojutkání s Moravskou Třebovou opět na domácí půdě.

3:0 (21, 11, 23)

3:0 (17, 22, 19)

Hrály: Rožková V., Šplíchalová M., Šplíchalová I., Šimková A., Lázničková Š., Sedliská L., Limanovská H., Kozlová K., Uhlířová M., Rejmanová K., Brůnová A.

Autor: Rejmanová K.