Dne 13.-14.4.2019 odehrálo družstvo žen Dolního Újezda kvalifikaci o postup do 2.ligy.
Kvalifikaci odehrálo 11 hráček, z toho 3 juniorky ( Eliška, Pája a Klára).
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." data-color="1">
1.zápas: Svitavy 3-0 DÚ
Hrajeme bojácně,mnoho chyb si vytváříme samy. Soupeřky jsou v mezihře i v útoku lepší. Ve 2.setu pro nás ztraceným, soupeř vystřídal a málem o něj přišel. Za stavu 24:25 jsme promarnily útok a soupeř výborným podáním set dohrává. 3.set má soupeř již pod kontrolou a my prohráváme 3:0.

2.zápas: ČZU Praha 3-0 DÚ ( 11,15,11 )
Odehraný zápas a mnoho nevynucených chyb. Naše družstvo se vůbec nedostalo do hry. Zranění Lucky ( ne vlastní vinou ), dopíjíme kalich hořkosti.

3.zápas: Loko.Liberec 3:1 DÚ
2:0 prohráváme, chybujeme na příjmu. Bojovným výkonem všech hráček dostáváme soupeře pod tlak a 3.set vyhráváme. 4.set opět chyby a zasloužené vítězství soupeřek.

Kvalifikace naznačila rozdíl v servisu, který byl u všech 3 týmů lepší.
6 setů družstvo odehrálo pod limit svých možností a 4 sety byly velmi bojovné a konkurence schopné.
2 hráčky ze základu, Anička a Verča- kapitánka, značně chyběly.